Všetky kategórie
O nás

firemný profil

nedefinované

Spoločnosť Giaber zahŕňa tím vysoko kvalifikovaných laterálnych mysliteľov s vášňou pre inžinierstvo. Skúsený tím, ktorý pracuje v sektoroch vývoja, výroby, uvádzania do prevádzky a servisu už viac ako 25 rokov, presne počúva, čo chcete povedať. Pretože riešenia zamerané na zákazníka môžete vyvíjať iba vtedy, ak rozumiete požiadavkám.

Spoločnosť Giaber má sídlo v XIAN SHAANXI, ČÍNA. Vďaka svojej rozsiahlej skupine dobre vyškoleného a kvalifikovaného personálu a inžinierov ponúka XIAN zásadnú výhodu pre naše inžinierske služby. Prototypy sú navrhnuté a vyrobené priamo v SHAANXI. Výroba je realizovaná externými výrobnými partnermi v ZHEJIANG a v GUANGZHOU.

Aktivity spoločnosti GUANGZHOU sa sústreďujú na rozvoj podnikania, marketing, servis, poradenstvo, projektový vývoj a projektový manažment pre systémy skladovania energie a systémy pre obnoviteľné energie.

Činnosť spoločnosti Shenzhen sa zaoberá najmä vývojom, marketingom a projektovou implementáciou multifunkčného poľnohospodárskeho UAV a systému inteligentnej poľnohospodárskej pôdy.

Aktivity spoločnosti Shaanxi sú zodpovedné za dizajn, výrobu a propagáciu detektora jadrového žiarenia a na trh už uviedla rôzne prenosné detektory.

Technológia odráža ducha doby. Technológia ukazuje pokrok. Dáva veci do pohybu, poskytuje dynamiku a inšpiruje vás. Bez ohľadu na to, či chcete dať svoje technické nápady na papier, chcete realizovať koncepciu výkonovej elektroniky, pohonných systémov alebo systémov skladovania energie alebo či chcete postaviť horskú dráhu – naším cieľom je predstaviť vám inovatívne a ekonomické riešenie. . Pri tom využívame najlepších inžinierov, najmodernejší softvér, prvotriedne a spoľahlivé komponenty a zábavu, ktorú nám prináša technológia.

NAŠE FAKTORY

Horúce kategórie