Všetky kategórie
Novinky

Odomknutie nových možností.

Čas: 2023-03-28 Počet zobrazení: 46

Spoločnosť Giaber zahŕňa tím vysoko kvalifikovaných laterálnych mysliteľov s vášňou pre inžinierstvo. Skúsený tím, ktorý pracuje v sektoroch vývoja, výroby, uvádzania do prevádzky a servisu už viac ako 25 rokov, presne počúva, čo chcete povedať. Pretože riešenia zamerané na zákazníka môžete vyvíjať iba vtedy, ak rozumiete požiadavkám.

图片 1

Spoločnosť Giaber má sídlo v XIAN SHAANXI, ČÍNA. Vďaka svojej rozsiahlej skupine dobre vyškoleného a kvalifikovaného personálu a inžinierov ponúka XIAN zásadnú výhodu pre naše inžinierske služby. Prototypy sú navrhnuté a vyrobené priamo v SHAANXI. Výroba je realizovaná externými výrobnými partnermi v ZHEJIANG a v GUANGZHOU.

Aktivity spoločnosti GUANGZHOU sa sústreďujú na rozvoj podnikania, marketing, servis, poradenstvo, projektový vývoj a projektový manažment pre systémy skladovania energie a systémy pre obnoviteľné energie.

图片 2

Činnosť spoločnosti Shenzhen sa zaoberá najmä vývojom, marketingom a projektovou implementáciou multifunkčného poľnohospodárskeho UAV a systému inteligentnej poľnohospodárskej pôdy.

2

Aktivity spoločnosti Shaanxi sú zodpovedné za dizajn, výrobu a propagáciu detektora jadrového žiarenia a na trh už uviedla rôzne prenosné detektory.

Technológia odráža ducha doby. Technológia ukazuje pokrok. Dáva veci do pohybu, poskytuje dynamiku a inšpiruje vás. Bez ohľadu na to, či chcete dať svoje technické nápady na papier, chcete implementovať koncept inteligentného viacúčelového UAV, pohonných systémov alebo systémov skladovania energie – naším cieľom je predstaviť vám inovatívne a ekonomické riešenie. Pri tom využívame najlepších inžinierov, najmodernejší softvér, prvotriedne a spoľahlivé komponenty a zábavu, ktorú nám prináša technológia.

Ak sa chcete dozvedieť viac o našej technológii a spolupracovať s nami, kontaktujte nás.

Giaber inovačná čo., LTD

Kontaktná osoba: Anna Zhou / Sisi Dong

Email [chránené e-mailom] / [chránené e-mailom]

WhatsApp: +8618791960501 / +8615002905503

Horúce kategórie